Styret 2018-2019

Styreleder
Gro Holst Volden
Forskningssjef, Concept-programmet ved NTNU, Trondheim
gro.holst.volden@ntnu.no
tlf: 957 45 565

 

Styremedlemmer

Elling Tjønneland
CMI, Bergen
elling.tjonneland@cmi.no

Lars-Erik Becken
Kommunal- og moderniseringsdepartementet
Lars-Erik.Becken@kmd.dep.no

Liv Moberg
DFØ
Liv.Moberg@dfo.no

Gry Elisabeth Monsen
Innovasjon Norge
gry.elisabeth.monsen@innovasjonnorge.no

Rune Stiberg-Jamt
Adm. dir, Oxford Research
rune.stiberg-jamt@oxford.no

Tale Baadsvik
Rådgiver, Trondheim kommunerevisjon, Trondheim
tale.baadsvik@trondheim.kommune.no

Johan Barstad
Høgskulen for landbruk og bygdeutvikling, HLB
johan@hlb.no

Audun Solli
Kommunerevisjonen, Oslo kommune
audun.solli@krv.oslo.kommune.no

Espen Frøyland
Politiet
espen.froyland@politiet.no

 

Varamedlemmer

Siri Bjerkreim Hellevik
Riksrevisjonen
siri.hellevik@riksrevisjonen.no

Karstein Haarberg
Nordic Consulting Group
karstein.haarberg@ncg.no