Styret 2017-2018

Styreleder
Gro Holst Volden
Forskningssjef, Concept-programmet ved NTNU, Trondheim
gro.holst.volden@ntnu.no
tlf: 957 45 565

 

Styremedlemmer
Lars-Erik Becken
Kommunal- og moderniseringsdepartementet
leb@proba.no

Rune Stiberg-Jamt
Adm. dir, Oxford Research
rune.stiberg-jamt@oxford.no

Tale Baadsvik
Rådgiver, Trondheim kommunerevisjon, Trondheim
tale.baadsvik@trondheim.kommune.no

Johan Barstad
Høgskulen for landbruk og bygdeutvikling, HLB
johan@hlb.no

Frode Bjørgo
Nordlandsforskning
fbj@nforsk.no

Audun Solli
Skatteetaten
audun.solli@skatteetaten.no

 

Varamedlemmer

Espen Frøyland
Politiet
espen.froyland@politiet.no

Siri Bjerkreim Hellevik
Riksrevisjonen
siri.hellevik@reksrevisjonen.no